O nás

cropped-bycicle.png
Niečo málo o nás
Cyklistiku milujeme a aj preto sme sa rozhodli vytvoriť požičovňu klasických ale aj elektrických bicyklov. Nájdete nás v obci Granč-Petrovce v Levočškom okrese. Tento malebný kraj ponúka obrovské možnosti pre cyklo-turistiku.
V okolí Levoče vás nepoteší len krásna príroda, ale aj rôzne historické pamiatky . V sekcii Tipy na trasy nájdete zopár našich obľúbených cyklo trás. Neváhajte a príďte si k nám oddýchnuť s celou rodinou. Okrem zapožičania bicyklov, ponúkame aj možnosť zapožičania príslušenstva ako aj poradenstvo pri výbere trasy.
  • Moderné bicykle
    Všetky bicykle v našej ponuke sú pravidelne servisovane a udržiavané v top kondícii. Na výber máte z klasických horských bicyklov a elektro bicyklov pre vaše maximálne pohodlie.
  • Prvotriedny servis
    U nás vás vždy čaká personál s úsmevom na tvári. Radi vám poradíme s výberom bicykla, jeho základným nastavením a pomôžeme vám s výberom cyklo trasy.
  • Dovoz bicyklov
    Ponúkame vám dovoz a vyzdvihnutie bicyklov na vybrané miesto. Nemusíte sa viac stresovať a ponáhľať aby ste si vybrali bicykle, ktoré chcete. Jednoducho si rezervujte termín a o zvyšok sa už postaráme my.